اطلاعات ارسال کالا

بله، در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید

سفارشات شهر کرمان: مشتریانی که سفارش خود را تا قبل از ساعت 16:00 ثبت کنند،سفارش ثبت شده در بازه ی زمانی 17:00 تا 22:00 همان روز  به دستشان  میرسد،و اگر بعد از ساعت 16:00  سفارشی ثبت شود،زمان تحویل سفارش ثبت شده در روز بعد در بازه ی زمانی 17:00 تا 22:00 به دست مشتری میرسد. (تحویل حتی در روزهای تعطیل)سفارشات خارج از شهر کرمان: سفارشاتی که در ساعات اداری ثبت شوند  در همان روز برای مشتری ارسال می شود و سفارشات خارج از ساعات اداری یا در روز های تعطیل در اولین روز کاری و ساعات اداری ارسال میشود. پانیتال متعهد میگردد محصول مورد نظر ر همانگونه  که در سایت معرفی شده است  در اختیار خریدار قرار دهد 

پانیتال محصولات خود را در پاکت های ویژه (مختص شهر کرمان) و داخل جعبه های پستی (مختص شهر های دیگر) به صورت محرمانه ارسال می نماید – به هیچ عنوان محتوای بسته قابل رویت نمی باشد . لازم به ذکر است که نام محصول و نام فروشگاه اینترنتی پانیتال بر روی بسته شما درج نمی شود و سفارش شما بدون نام خدمتتان ارسال می شود

اگر كالايي كه دريافت نموده ايد با آنچه كه در سايت سفارش داده ايد مغايرت داشت يا كالا خريداري شده از پانیتال سالم به دست شما نرسيده باشد و يا بروز هرگونه مشكل شبيه به آن(که احتمال زیر یک درصد هست،به دلیل وجود تیم کنترل کیفیت) ، شما مي توانيد از بخش ارتباط با پانیتال  با بخش کنترل کیفیت پانیتال  یا بخش پشتیبانی سایت مشکل خود را مطرح کنید.

پس از ثبت سفارش و نهایی شدن آن ،پیام کوتاه و ایمیل سفارش برای مشتری ارسال می شود..
خیر، تنها روش پرداخت مبلغ کالا پرداخت آنلاین است. فروشگاه پانیتال دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن  است پس با خیال راحت پرداخت خودتان را انجام دهید.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود

اطلاعات پرداخت

بله – فروشگاه اینترنتی پانیتال  موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن کشور شده است و فعالیت های فروشگاه تحت نظارت این مرکز می باشد.تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز از وزارت بهداشت بوده و  دارای شناسه  وزارت بهداشت می باشند.همچنین تاریخ انقضا هر محصول در صفحه ی اطلاعات محصول درج شده.

شما مي توانيد هزينه كالاي خريداري شده را از طريق تمامي كارت هایی كه عضو شتاب هستند به وسيله درگاه بانك سايت پانیتال پرداخت نماييد.

به دليل افزايش سرعت ارسال كالا، هيچگونه سفارشي به صورت تلفني صورت نمي گيريد و با توجه به ماهيت فروش اينترنتي كالا در پانیتال امكان دريافت حضوري كالا در دفتر وجود ندارد ولي اگر شرايط خاصي را براي دريافت كالا داريد مي توانيد هنگام ثبت سفارش خود در قسمت توضيحات آن را بازگو كنيد و همكاران ما پس از بررسي، هماهنگي هاي لازم جهت ارسال كالا را با شما انجام خواهند داد           .

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

در ابتدا در سریع ترین زمان ممکن با بخش  پشتیبانی  و پیگیری سفارشات از قسمت ارتباط با پانیتال  در ارتباط باشید،در صورت منصرف شدن مشتری از خرید، پس از پرداخت مبلغ محصول  و پس از تحویل دادن محصول به( پیک موتوری ، اداره پست ) دو برابر هزینه ی ارسال (هزینه ی رفت و برگشت محصول ) از مبلغ پرداختی مشتری کم خواهد شد و مابقی مبلغ در صورت ارائه ی به موقع شماره حساب  ظرف حداکثر 48 ساعت  به حساب مشتری واریز خواهد شد. اگر محصول هنوز ارسال نشده باشد تمامی مبلغ پرداختی در صورت ارائه به موقع شماره حساب  ظرف حداکثر 48 ساعت  به حساب مشتری واریز خواهد شد.

بله-اصلا نیازی به ایمیل نیست،شما می توانید با شماره تماس خود به راحتی ثبت نام کنید.