حریم خصوصی به اطلاعاتی گفته می‌شود که آن اطلاعات می‌تواند در صورت فاش شدن آسیب‌هایی را به صاحب داده چه از لحاظ روحی و چه مالی و یا جسمی وارد سازد.

ما در سایت پانیتال  اطلاعات كاربران (مانند نام، نشانی، شماره تلفن، ایمیل و …) را دریافت و برای سفارش ها استفاده می کنیم. هنگام خرید کالا و پرداخت وجه به صورت آنلاین، اطلاعات حساب شما در اختیار ما قرار نمی گیرد و صرفاً توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بررسی و پردازش می شود. فروشگاه اینترنتی پانیتال ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تلفن مورد نیاز است و کلیه فعالیت های سایت پانیتال  قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.

حفاظت از حریم خصوصی کاربران یکی از مهمترین اهداف فروشگاه پانیتال میباشد. و این مجموعه تاکید بسیار زیادی بر محرمانه بودن درخواست ها از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل سفارش  دارد که کاربران عزیز  بتوانند به راحتی و بدون خجالت و با حفظ آبرو از فروشگاه پانیتال خرید کنند.

مطمعن باشید همه ی اطلاعات شما مشتریان عزیز به صورت کاملا محرمانه در فروشگاه پانیتال ثبت میشود و هیچ یک از کارکنان فروشگاه به آن ها دسترسی ندارد، پانیتال هویت شخصی افراد را محرمانه دانسته و به هیچ شخص و یا سازمانی امکان دسترسی به این اطلاعات را نمی دهد پس با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.                                                                                 ما از ایمیلتان در صورت موافقت شما – برای ارسال خبرنامه و تخفیفات استفاده میکنیم. همینطور اگر تمایل داشته باشید برخی اخبار را از طریق پیامک به اطلاعتان میرسانیم،

با پانیتال،خانواده ای سالم و سرحال